Skip to content

PROJELERİMİZ?

Rove Home markalı konutlar, Rove Hotels markasının bir ekidir. Bu markalı rezidanslar, dairenizin ve çevresinin nasıl görünmesi ve hissettirmesi gerektiğine dair farklı ve kişiselleştirilmiş ifadeler yaratarak sorunsuz bir yaşam içindir. En iyisini elde etmenizi sağlamak için en iyi konumları seçtik.
Canlandıran ve enerji veren iç mekanlardan, düşünceli ve ilgi çekici olanaklara ve çağdaş bir şekilde şık ama rahat dairelere kadar, buranın yaşamak istediğimiz türden bir yer olduğuna karar verdik – bu yüzden tam olarak bunu inşa etmek için yola çıktık.
Sizin de aynı fikirde olacağınızı düşünüyoruz.

Binghatti Orchid, Binghatti Developer’ın Jumeirah Village Circle’daki bir projesi olan en yeni konut kulesidir. Bu, canlı yaşam tarzı ve eğlencesiyle popüler olarak bilinen JVC’deki geliştiriciler tarafından yapılan bir başka muhteşem eklentidir. Kule, her biri lüks dokunuşlara sahip 1 ve 2BR dairelerden oluşan bir koleksiyon sunuyor! Bu, Binghatti’nin vizyonunu yansıtan imza niteliğinde bir tasarıma sahip olan geliştiricinin bir başka harika projesidir. Buradaki evlerin her biri lüks kaplama malzemeleri, benzersiz unsurlar ve yaşam standartlarını yükselten tasarımlar içeriyor.

Aylık 60.000 TL Kira Geliri

5.000.000TL'lik yatırıma
Aylık 60.000TL Gelir İmkanı
Dolar Kuruna Bağlı Kazanç
Vergisiz Kira Geliri İmkanı
En Fazla Yatırım Yapılan Ülke
DUBAI'de siz de yerinizi alın!